Hotel Patriot Mariánské Lázně

.Dovolujeme si Vás pozvat do nádherného Gourmet Hotelu Villa Patriot. Hotel je v centru města a přesto v parkové zóně poblíž lázeňské kolonády v Mariánských Lázních.


Gourmet Hotel Villa Patriot svou výjimečnou polohou, příjemným prostředím, moderním vybavením a hlavně vysokou úrovní gastronomických, ubytovacích a ostatních poskytovaných služeb je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro individuální hosty. Uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-patriot@toprague.cz
Adresa: Dusíkova 62 Mariánské Lázně


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Patriot Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Patriot Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Patriot Mariánské Lázně ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 18.01.2023

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.